Alpine juhtseade iLX-F115D

1075,00 

XXL 11″ ja 1-DIN korpusega Meediavastuvõtja , DAB+, Apple CarPlay ja Android Auto

Kirjeldus

iLX-F115D Alpine Halo 11 on ülemaailmselt kuulsust kogunud Alpine Halo II generatsioon, sellel on äärmuslik XXL 11-tolline kõrglahutusega WXGA puutetundlik ekraan ning see on sobilik kõikide sõidukitega millel on 1DIN või 2DIN raadio koht. Eriti sobilik on see matkabussidesse ja kaubikutesse millel on suurem keskkonsool või siis kõigile kes soovivad suuremat ekraani. Selle üliõhuke ekraan tundub justkui hõljuvat ning selle saab paigaldada täpselt soovitud asendisse ja kaldenurka muuta ka sõidu ajal.

Selle seadmega saad nautida juhtmevabalt Apple CarPlay ning Android Auto (juhtmega) ühendust, DAB+ digitaalraadiot, USB videosid, Hi-Res Audiot, Bluetooth hands-free`d, audio edastusi ning palju palju muudki.

Too oma sõidukisse eriliselt hea helikvaliteet: Alpine Halo 11 on maailmas esimene seade millesse on sisse-ehitatud Class-D võimendi ning sellel on laiad võimalused professionaalseks heliseadistuseks nagu näiteks 2-ribaline X-over, parameetriline EQ, digitaalne aegviide ning palju muudki.