1DIN korpus – 9” ekraan. Digitaalne Meediajaam, millel Apple CarPlay ning Android Auto tugi – iLX-F903D

Uus iLX-F903D Alpine Halo9 toob sinuni 9-tollise kõrglahutusega puutetundliku ning igasse autosse sobiva 1-DIN korpusega seadme. See üliõhuke ekraan näib justkui hõljuvat armatuuri ees ning sellel on lisaks ka valge LED taustavalgustus. Sellel on Apple CarPlay ning Android Auto tugi, DAB+ digitaalne raadio, USB video tugi, Bluetooth käed-vabad ning BT audio striiming ning veel palju muudki põnevat. Lase tuleviku meedia oma autosse Alpine Halo9-ga.

“Alpine Halo9”

iLX-F903D on DAB+ Digitaalne Meedia Vastuvõtja millel on 9-tolline WVGA puutetundlik ekraan (ilma CD/DVD). Sellel on 1-DIN korpus paigaldamiseks ning ekraan “hõljub” selle ees, võimaldades see eriti suur ekraan paigaldada praktiliselt kõikidesse autodesse ilma lisamuutusteta. iLX-F903D “Alpine Halo9” hüüdnimi põhineb just selle unikaalsel hõljuval 9-tollisel ekraanil.

1-DIN korpus – 9″ ekraan

iLX-F903D on 1-DIN korpus, tehes selle paigaduse äärmiselt lihtsaks igasse sõidukisse, millel 1DIN või 2DIN tehaseraadio. 9-tolline kõrglahutusega puutetundlik ekraan kinnitub meediaboksi ette metallkinnitustega mis tagavad sellele tugeva ja stabiilse kinnituse ning ei värele sõidu ajal.

Servast-servani kujundus

Hämmastav 9-tolline ekraan on äärmiselt õhuke servast-servani klaasiga kaetud ning kroomliistuga ümbritsetud. All ääres on puututendlikud nupud mis teevad seadme väga kauniks ning samas ka kaasaegseks.

Muudetav ekraani kaldenurk

iLX-F903D ekraani nurka on võimalik muuta +45 kuni -20 kraadi et see sobituks ideaalselt sinule sobiva vaatenurgaga armatuuris. Peale nurga muutmist lukustub see kindlalt paigale ning püsib stabiilselt ka halbades teeoludes.

Muudetav ekraani kõrgus ja sügavus

Ekraani kõrgus on samuti muudetav +/- 3cm keskpunktist. See võimaldab paigutada ekraani kõrgus täpselt nii et see ei kataks kinni ligipääsu vajalikele lülititele/nuppudele. Lisaks saad ekraani sügavust liigutada 20mm võrra. Peale nende seadistuste paika reguleerimist lukustub seade kindlalt oma kohale.

Töötab rakendusega “Apple CarPlay”

Lihtsalt ühenda enda CarPlay toega iPhone juhtmega Alpine Halo9 USB külge ning käivita Apple CarPlay, suhtle, navigeeri ning lahuta meelt oma lemmikrakendustega. Enamus rakendusi on võimalik juhtida läbi Siri, et saaksid pühenduda ja keskenduda sõidule. Apple CarPlay on ühilduv iPhone 5 ning uuemate Apple telefonidega.

Töötab rakendusega “Android Auto”

Kasuta WhatsApp rakendust et suhelda sõpradega samal ajal turvaliselt sõites. Saad dikteerida uusi sõnumeid või lasta need sõidu ajal omale ette lugeda.

WhatsApp

Nüüd saadaval Apple CarPlay ning Android Auto jaoks! Kasuta mugavalt WhatsApp rakendust et suhelda oma sõpradega samal ajal turvaliselt liigeldes. Samas saad ka dikteerida uusi sõnumeid ning lasta sõidu ajal Siril sõnumeid ka ette lugeda.

Spotify

Kui sul on Spotify konto, saad seda samuti autos olles kasutada. Spotify on saadaval nii Apple CarPlay kui ka Android Auto jaoks ning toetab sama otsingut ning mängimist nagu ka sinu telefonis. 9-tollise Alpine puutetundliku ekraaniga sidudes on see rakendus lausa hädavajalik.

Amazon Music

See on lahe rakendus kõigile Amazon Prime Music kasutajatele. Saadaval nii Apple CarPlay kui ka Android Autole, lubab see ligipääsu miljonitele muusikapaladele olles samal ajal sõidus ning samas juhtides kõike üle Alpine 9-tollise puutetundliku ekraani.

Waze

Saadaval Android Autole. Waze on ühiskonna poolt hallatud navigatsioonirakendus, mis kuvab kaardil reaalajas ka sinu sõprade asukohti, teeolusid, poltseipatrulle, ummikuid ning veel palju palju muudki.

Online Navigatsioon läbi Apple CarPlay

Olles sõidus aitab Maps rakendus sul jõuda sihtkohta koos pöördejuhiste, hääljuhiste ning ka lihtsalt mõistetavate visuaalsete märkidega. Pöörde lähenedes suureneb kaardivaade automaatselt et saaksid täpselt aru kuhu pead pöörama või millisesse ritta hoidma. Kogu marsruudi jooksul on nähtaval selgelt arusaadavad nooljuhised mis aitavad leida õige tee ning samuti sihtkohta prognoositava saabumisaja. Otsid toidukohta, kohvikut või tanklat mis jääks sulle teepeale? Uuenduslikud nupud navigatsiooniekraanil aitavad sul selle kiirelt leida ning arvutatakse välja sellest tingitud uus saabumisaeg. Vajutades Alpine seadmel Navigatsiooninuppu kaks korda avanebki Apple CarPlay Navigatsioon, ilma seda menüüst otsimata.

Online Navigatsioon läbi Android Auto

Luba Google Mapsil endale teed juhatada. On äärmiselt lihtne jõuda sihpunkti kui sind abistavad hääljuhised, reaalaja liiklusinfo, sõidurea juhised ning veel palju muudki. Samaaegselt telefoni ekraanil ning auto ekraanil – eelkõige on silmas peetud turvalisust. Ekraanil on suured nupud, lihtsustatud kasutajaliides ning lihtsalt kasutatavad hääljuhised – kõik see häirib sind sõidu ajal minimaalselt ning saad keskenduda teeoludele ja sõidule. Seade töötab laitmatult Android Auto ning Google Maps rakendusega. Android Auto pääseb kasutama ka Alpine Navigatsiooniantenni suurema täpsuse ning kiiruse saavutamiseks.

Hääljuhtimine

Vajuta “voice” nuppu Alpine seadmel või roolinuppudel (selle olemasolul) et aktiveerida Siri või Google Assistant. Palu lihtsalt helistada inimestele, küsi navigatsioonijuhiseid, kirjuta ja saada sõnumeid, küsi ilmaolusid või -ennustust ning veel palju palju muud.

Töötab hästi ka Google Assistant-ga

Aktiveeri Google Assistant “voice” nupu abil Android Auto ekraanil või lase Google´il ennast abistada ilmaennustuste, liiklusinfo, muusikavaliku , kalendri märgete või veel palju muuga, olles samaaegselt kindlalt pühendunud sõiduki juhtimisele.

Sisseehitatud Bluetooth® Tehnoloogia

Sisseehitatud Bluetooth® moodul ühendab telefoni juhtmevabalt ning võimaldab teha “hands-free” kõnesid. Äärmiselt intuitiivne kasutajaliides võimaldab väga lihtsalt muuta kõlari- ja mikrofonitugevusi. Sellel on ka kiirvaliku funktsioon enamkasutatavatele numbritele. Bluetooth võimaldab ka muusikastriimingut otse sinu telefonist: muusikat ning internetiraadiot saab kuulata otse läbi Alpine seadme.

USB ja HDMI

Võid lihtsalt külge ühendada USB mälupulga või kõvaketta et mängida sellelt muusikat või MP4 video faile. iLX-F903D on varustatud ka HDMI sisendiga, et saaksid ühendada välise Alpine DVD mängija DVE-5300 või mõne teise HDMI väljundiga seadme.

DAB/DAB+ Digitaalne Raadio

Sisseehitatud DAB/DAB+/DMB tuuner kasutab kõige kaasaegsemat digitaalset raadiovastuvõtutehnoloogiat et tuua sinuni kadude- ja müravaba kvaliteet. DAB+ pakub tavalise FM raadio ees palju eeliseid: äärmiselt lai raadiojaamade valik ning peale esimest skaneerimist võid lemmikjaama valida tähestikulisest nime või kategooria nimekirjast.

Kõrgtasemel Heliseadistused

iLX-F903D suunab kogu heli võimsuse sinu autosse läbi BASS ENGINE SQ et maksimeerida madalaid helisid ning üleüldist helitasakaalu.  Lisaks veel palju heliseadistusomadusi nagu Digitaalne Aegviide, Digitaalne X-Over ning 9-ribaline Parameetriline Ekvalaiser. Veelgi parem – neid kõiki saad seadistada ka otse oma nutitelefoni ekraanilt läbi Alpine TuneIt Rakenduse. Sellel on ka Media Xpander, 24-Bit DAC ning 3X 4V eelväljundit.

Sõiduki Data-Bus ühilduvus

Kui sinu auto on tehasepoolt varustatud parkimisanduritega, saad seda mugavat omadust kasutada ka edasi iLX-F903D-ga. Alpine pakub palju erinevaid data-bus lisaplokke et ühendada Halo9 sinu sõiduki data-bus süsteemiga. See tagab ka ühilduvuse roolinuppudega, kliima ning konditisioneeri näitude kuva ning ka parkimisandurite info.

Sõiduabi kaamerad

Lihtne viis tagurdamist turvalisemaks muuta on lisada tagurduskaamera. Kaamera pilt aktiveerub tagurdamisel automaatselt ning kuvab ekraanile turvalised vahemaad mida saab eelnevalt seadistada oma auto mõõtude järgi. Alpine pakub laia esi- ning tagurduskaamerate valikut, nende hulgas ka mitmevaatelised valitava nurgaga kaamerad. Ühel ekraanil saab samaaegselt näha tagurduskaamera pilti ning parkimisandurite infot (kui sõiduk seda toetab).

GPS ning Glonass tugi

Mida rohkem satelliite seda suurem täpsus ning kiirem asukohatuvastus. See Alpine toode toetab lisaks GPS satelliitide signaalidele ka Glonass satelliite. See on väga suureks eeliseks just liigeldes suurlinnades või kõrgel mägedes. Kasutades Apple CarPlay või Android Auto navigatsiooni on sellest uuendusest samuti palju kasu.

Kaasas ka 1-DIN paigalduskomplekt

iLX-F903D komplekti kuulub ka 1-DIN mõõdus paigaldusraam mida saab kasutada paljudes autodes millel olemas tavaline 1-DIN raadio. Tuginedes seadme kaalule, võib vajadusel kasutada lisakinnitusi.

Hind 799.-

Loe edasi siit!