Tagurduskaamerad

 
HCE-C212F
375 €

HCE-C212F – Esivaatekaamera

Lai vaatenurk tagab parema nähtavuse ‘nurgataguste’ ja ‘pimedate alade’ paremaks ülevaatuseks. Eriti kasulik just väikebusside, maasturite, kaubikute ja rekkade puhul. Kaamerat on võimalik seadistada ka eraldiseisva lahendusena täitmaks pardakaamera funktsioone.

HCE-C500
1,099 €

HCE-C500 – TOPVIEW® KAAMERASÜSTEEM BMW X5 (2006-2009)

Four cameras, on the front, rear and side mirrors, provide 360° coverage so you  have no blind spots. A processor combines the four images to give you a bird’s eye view around the vehicle; no more bumps or scratches, perfect parking every time. Only Alpine offers this type of system for the aftermarket.

Installation Kit required (KIT-X5CCL or KIT-X5ICL)

HCE-C305R
449 €

HCE-C305R – AKTIIVKAAMERA SÜSTEEM

Alpine kaamerasüsteemid suurendavad teie auto ümbruse vaateraadiust. Need on kõige mitmekülgsemad kaamerad, mis pakuvad rohkem võimalusi paremaks manööverdamiseks ning suuremaks turvalisuseks. See täiustatud kaamera ei anna ainult selget pilti sõiduki taga toimuvast, vaid annab märku ka lähedalasuvatest objektidest.

Kasutades ALERT (ALpine External Recognition Technology) tehnoloogiat, jälgib see kaamera laia ja sügavat ala sõiduki taga. Kui kaamera tuvastab liikuva inimese või auto, siis muudab ta objekti ekraanil eredamaks ning laseb kuuldavale hoiatussignaali.

HCE-C157D
185 €

HCE-C157D – LAINURK TAGURDUSKAAMERA

Eriomadused:

  • Ülilai vaatenurk, mitme vaatega kaamera koos paigalduskomplektiga
  • Ligikaudne paigaldusnurk: horisontaalnurk 190°, vertikaalnurk 164°
  • Automaatne kujutise funktsioon: mõõtmete ja valge tasakaalu reguleerimine
  • Peegelpilt (NTSC)
  • Lisatud Alpine kaamera ühenduspesa

Parkimiskaamera HCE-C155
199 €

Lainurk tahavaatekaamera

Parkimiskaamera HCE-C210RD
339 €

Rear View Camera