Alpine Navigatsioonid

Alpine iLX-702D
699 €

7” Digitaalne Meediajaam, “Apple CarPlay” ning “Android Auto” toega – iLX-702D

Digitaalne Meediajaam iLX-702D toob sinu autosse kaasaegse meedia toe, “online” Navigatiooni ning Alpine audiofiili helitaseme. See on täielikult ühilduv viimaste kaasaegsete nutitelefonidega nagu iPhone 7 ja Galaxy S7 ning võimaldab sul kasutada “Android Auto” ja “Apple CarPlay” rakendusi 7-tollisel kõrglahutusega puutetundlikul ekraanil.

DAB+ digitaalne raadio, USB video, HDMI ühendus ning kõige värskem Bluetooth tehnoloogia on samuti sisseehitatud.

Navigatsiooniks on samuti erinevad variandid: iLX-702D toetab “online” Navigatsiooni “Apple Carplay Maps” ja “Google Navigation Android Auto“. Ning mõlemad – Apple CarPlay ning Android Auto rakendused kasutavad Alpine Navigatsiooniantenni täpsemaks positsioneerimiseks.

Alpine INA-W910R
1,290 €

UUENDATUD NAVIJAAM – INA-W910R

INA-W910R ACE (Advanced Car Entertainment) Navi on Alpine uus kõik ühes vägal heal tasemel auto meelelahutuse- ja navigatsioonikeskus. ACE Navi tagab maksimaalse sõidumugavuse. Väga heal tasemel audio ja video, paljude funktsioonidega navigatsioonisüsteem kõrge resolutsiooniga kaartide ning suurepärase süsteemi juhtimis- ja laiendamisvõimalustega. Kui soovite parimat, siis küsige oma edasimüüjalt ACE Navi kohta.

INE-W990HDMI
749 €

6.1″ Navigatsiooni ja Meediasüsteem – INE-W990HDMI

INE-W990HDMI on 6.1-tolline kõrglahutusega puuteekraaniga süsteem et saaksid navigeerida, vaadata videosid ning ka palju muud. Kasutajaliides on väga intuitiivne ning lihtne kasutada, võimaldades erinevate allikate kiiret kasutamist ning vahetamist. Lisaks on peal palju heliseadistusvõimalusi, nende hulgas Alpine TuneIt App koos Facebook´i toega.

Suurepärane helikvaliteet, sisseehitatud Bluetooth tehnoloogia koos häälvalikuga ning võimalus lisada DVB-T ning DAB+. INE-W990HDMI võimaldab ka video mängimist iPhone/iPod- ist, USB mälupulgalt ning DVD -lt. Sellel on CD, DivX, MP3, WMA ning AAC tugi

Alpine INE-W710D
1,090 €

7” Puutetundliku ekraaniga Navigatsioonisüsteem, millel TomTom kaardid, compatible with Apple CarPlay and Android Auto – INE-W710D

INE-W710D Täiustatud Navijaam toob sinuni meelelahutuse läbi kaasaegse meedia , meeliületava Navigatsioonitehnoloogia ning Alpine audiofiili helikvaliteet. See on täiesti ühilduv kaasaegsete nutitelefonidega nagu iPhone 7 ning Galaxy S7 ning võimaldab sul kasutada Android Auto ning Apple CarPlay suurel 7-tollisel kõrglahutuslikult puutetundlikul ekraanil.

DAB+ digitaalne raadio, USB video, HDMI ühenduvus ning värskeim Bluetooth tehnoloogia on samuti sisseehitatud.

Navigeerimiseks on samuti 3 võimalust: INE-W710D sisaldab iGo Primo NextGen Navigatsioonisüsteem millel TomTom kaardid ning 3 aastat tasuta kaardiuuendusi. See toetab ka Online Navigatsiooni – Apple CarPlay Maps ning Android Auto Google Navigatsioon. Mõlemad – Apple CarPlay ning Android Auto pääsevad ligi ning kasutavad Alpine Navigatsiooniantenni kõrgema täpsuse ja suurema kiiruse saavutamiseks.

Alpine INE-W710DC
1,190 €

7” Navigatsioonisüsteem TomTom kaartidega ning raskeveokite toega, lisaks “Apple CarPlay” ja “Android Auto” tugi – INE-W710DC

Proffessionaalne Navigatsiooniüsteem rekkadele (raskeveosõidukitele), haagissuvilatele ning matkabussidele. Kasuta MatkabussiHaagissuvila ja Rekka toega kaarte ning sa ei pea enam muretsema oma sõiduki mõõtude ja kaalu pärast.

Sellel on täielikult kaasaegsete nutitelefonide tugi nagu iPhone 7 and the Galaxy S7 samuti tugi kasutamaks rakendusi Android Auto ja Apple CarPlay.

DAB+ digitaalne raadio, USB video, HDMI ühendus ning viimane Bluetooth tehnoloogia on samuti sisseehitatud.

Navigatsiooniks on sul 3 võimaust: INE-W710DC sisseehitatud “iGo Primo NextGen” Navigatsioonisüsteem millel TomTom kaardid ning 3 aastane tasuta kaardiuuendus. Sellel on ka “online” navigatsiooni võimalus kasutada rakendusi  “Apple CarPlay Maps” ning “Google Navigation Android Auto”. Mõlemad rakendused kasutavad Alpine Navigatsiooniantenni täpsemaks positsioneerimseks.

 

Alpine INE-W990BT
755 €

Täiustatud Navijaam – INE-W990BT

INE-W990BT sisaldab endas Alpine parimaid uusi tehnoloogiaid, juhendusi ja turvalisust.
 Sellel on rohkem sisemälu ning kiirem CPU, et oleks kiirem ja sujuvam kaartidega opereerimine ning trajektoori koostamine.
Lisaks saad veel palju lisafunktsioone heli seadistamise tarbeks, kaasa arvatud Alpine TuneIt App koos Facebooki toega.
Suurepärane helikvaliteet, sisse-ehitatud Bluetooth ning häälkäsklused ning valikuline DVB-T /DAB/DAB+.
Uus INE-W990BT mängib paljusid failifprmaate. See võimadab mängida muusikat ja videosid iPhone/iPod, USB mälupulgalt ja DVD plaadlt (DVD-Video / CD / DivX / MP3 / WMA / AAC).

Alpine X702D-F
1,290 €

Freestyle 7″ Navigatsioonisüsteem, vabaks paigalduseks, millel TomTom kaardid ning ühilduvus Apple CarPlay ja Android Auto-ga – X702D-F

Alpine Freestyle süsteem on loodud kasvavale erinõudlusele toetudes. Seda saab kasutada autodes millel puudub valmislahendus või need ei sobi mõnel muul põhjusel. Nüüd sõltub vaid fantaasiast ning meistri oskustest

Alpine Style 2. generatsioon pakub aiendatud meedia valikuid nende hulgas ka Apple CarPlay ja Android Auto tugi, uue generatsiooni Navigatsiooni iGo Primo Nextgen ,millel TomTom kaardid ning 3 aastat tasuta kaardiuuendusi. Lisaks saad kõrgkvaliteetse helikvaliteedi ning heli seadistuse valikud.

Alpine X802DC-U
1,290 €

8” Navigatsioonisüsteem TomTom kaartidega ning veoki omadustega, ühildub nii Apple CarPlay kui ka Android Auto rakendustega. – X802DC-U

Professionaalne navigatsiooni lahendus veokitele (raskeveo sõidukid), matkabussidele ning karavanidele. Kasuta Karavani,Matkabussi ja Veoki põhiseid kaarte ning sa ei pea reisil muretsema enam auto mõõtude ega kaalu pärast .

Lisaks on see täielikult ühilduv kaasaegsete nutitelefonidega nagu iPhone 7 ning Galaxy S7. Laseb Sul kasutada Android Auto ning Apple CarPlay rakendusi suurel 8-tollisel kõrglahutusega puutetundlikul ekraanil.

DAB+ digitaalne raadio, USB video, HDMI liides ning Bluetooth tehnoloogia on kõik sisseehitatud omadused.

Navigeerimiseks on lausa 3 võimalust: X802DC-U kasutab iGo Primo NextGen navigatsioonisüsteemi millel TomTom kaardid ja 3 aastane tasuta kaardiuuendus. Lisaks on võimalus kasutada Navigeerimist läbi Apple CarPlay või Android Auto Google Mapsi Navigatsiooni. Mõlemad kasutavad samas Alpine Navigatsiooniantenni suurema täpsuse saavutamiseks.

Alpine X802D-U
1,190 €

8” Puutetundliku ekraaniga Navigatsioon millel TomTom kaardid ning rakenduste “Apple CarPlay” ning “Android Auto” tugi – X802D-U

X802D-U Täiustatud Navijaam toob sinu sõidukisse kaasaegse meediatoe, tippklassi Navigatsioonitehnoloogia ning Alpine audiofiili helikvaliteedi. See on täielikult ühilduv ka kaasaegsete nutitelefonidega nagu iPhone 7 ning Galaxy S7 ja võimaldab sul kasutada rakendusi Android Auto ja Apple CarPlay oma suurel 8-tollisel kõrglahutuslikul ekraanil.

DAB+ digitaalne raadio, USB video, HDMI ühendus ning Bluetooth tehnoloogia on samuti sisseehitatud.

Naigeerimseks on lausa 3 võimalust: X802D-U kasutab iGo Primo NextGen navigatsioonisüsteemi millel TomTom kaardid ning 3 aastane tasuta kaardiuuendus. Lisaks on võimalus kasutada Navigeerimist läbi rakenduste “Apple CarPlay Maps” või “Google navigation Android Auto“. Mõlemad kasutavad samas ka Alpine navigatsiooniantenni suurema täpsuse saavutamiseks.

Alpine X902DC-F
1,449 €

Freestyle 9″ Navigatsioonisüsteem vabaks paigalduseks. TomTom kaardid ning Matkabusside, rekkade ning haagiste tarkvaraga, ühildub Apple CarPlay ning Android Auto-ga – X902DC-F

Alpine Freestyle süsteem on loodud kasvavale erinõudlusele toetudes. Seda saab kasutada autodes millel puudub valmislahendus või need ei sobi mõnel muul põhjusel. Nüüd sõltub vaid fantaasiast ning meistri oskustest

Alpine Style 2. generatsioon pakub aiendatud meedia valikuid nende hulgas ka Apple CarPlay ja Android Auto tugi, uue generatsiooni Navigatsiooni iGo Primo Nextgen ,millel TomTom kaardid ning 3 aastat tasuta kaardiuuendusi. Lisaks saad kõrgkvaliteetse helikvaliteedi ning heli seadistuse valikud.

Sellel mudelil on eelnevalt paigaldatud ka Haagise, Matkabussi või veoauto tarkvara. Enam ei pea sa muretsema teeolude ning matkabussi eripära pärast

Alpine X902D-F
1,399 €

Freestyle 9″ Navigatsioonisüsteem, vabaks paigalduseks, millel TomTom kaardid ning ühilduvus Apple CarPlay ja Android Auto-ga – X902D-F

Alpine Freestyle süsteem on loodud kasvavale erinõudlusele toetudes. Seda saab kasutada autodes millel puudub valmislahendus või need ei sobi mõnel muul põhjusel. Nüüd sõltub vaid fantaasiast ning meistri oskustest. 

Alpine Style 2. generatsioon pakub aiendatud meedia valikuid nende hulgas ka Apple CarPlay ja Android Auto tugi, uue generatsiooni Navigatsiooni iGo Primo Nextgen ,millel TomTom kaardid ning 3 aastat tasuta kaardiuuendusi. Lisaks saad kõrgkvaliteetse helikvaliteedi ning heli seadistuse valikud.

Mudelil X902DC-F on eelnevalt paigaldatud ka Haagise, Matkabussi või veoauto tarkvara. 

 

Alpine iLX-F903D
799 €

1DIN korpus – 9” ekraan. Digitaalne Meediajaam, millel Apple CarPlay ning Android Auto tugi – iLX-F903D

Uus iLX-F903D Alpine Halo9 toob sinuni 9-tollise kõrglahutusega puutetundliku ning igasse autosse sobiva 1-DIN korpusega seadme. See üliõhuke ekraan näib justkui hõljuvat armatuuri ees ning sellel on lisaks ka valge LED taustavalgustus. Sellel on Apple CarPlay ning Android Auto tugi, DAB+ digitaalne raadio, USB video tugi, Bluetooth käed-vabad ning BT audio striiming ning veel palju muudki põnevat. Lase tuleviku meedia oma autosse Alpine Halo9-ga.

Alpine INE-W920R
949 €
Alpine INE-W928R
1,340 €

2-DIN MOBIILNE MEEDIAJAAM

ALPINE INE-W987 D
1,290 €

2-DIN MOBIILNE MEEDIAJAAM

Alpine X800D-U DAB
1,490 €

2-DIN MOBIILNE MEEDIAJAAM

ALPINE NVE-M300P
450 €

ALPINE navigatsiooni seade

Navigatsioonimoodul puutejuhtimisega juhtmonitoridele